Komoda 8

Praktická komoda se 2 zásuvkami a 2 plnými dvířky z masivního borovicového dřeva. Nábytek z kolekce Classic s vysokou kvalitou... více informací »
Komoda  8
6 885 Kč
Do obchodu
Praktická komoda se 2 zásuvkami a 2 plnými dvířky z masivního borovicového dřeva. Nábytek z kolekce Classic s vysokou kvalitou...

Praktická komoda se 2 zásuvkami a 2 plnými dvířky z masivního borovicového dřeva. Nábytek z kolekce Classic s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení naleznete v galerii. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované Akční produkt Komoda 8 jde pořídit právě nyní tady u nás v oblíbené rubrice komody. Připravili jsme ostatní kusy z této sekce za skvělou cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Komoda 8 od populární značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. Nabídka již od 6 885 Kč.