Jídelní stůl – stylový 8

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se... více informací »
Jídelní stůl - stylový 8
10 559 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha: 35 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne Tento akční a ve slevě produkt Jídelní stůl – stylový 8 můžete dostat v pohodě tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice jídelní stoly. Vyhledejte si ještě další produkty z naší rubriky za nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Jídelní stůl - stylový 8 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady a teď za výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 10 559 Kč.