Psací stůl FOTBAL ABS B10 bílá/limetka

Psací stůl FOTBAL Typ 10 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Dětský stůl má polici, zásuvku a dvířka s kulatými... více informací »
Psací stůl FOTBAL ABS B10 bílá/limetka
4 758 Kč
Do obchodu
Psací stůl FOTBAL Typ 10 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Dětský stůl má polici, zásuvku a dvířka s kulatými...

Psací stůl FOTBAL Typ 10 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Dětský stůl má polici, zásuvku a dvířka s kulatými úchytkami. Hrany stolu chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fotbal. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 100 cm – hloubka 50 cm – výška 74 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-limetková-Zelená
Oblíbený kus Psací stůl FOTBAL ABS B10 bílá/limetka můžete sehnat nyní tu na našem webu zařazený v sekci psací stoly. Podívejte se na parádní produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený výrobek Psací stůl FOTBAL ABS B10 bílá/limetka od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady se slevou. Akční cena od 4 758 Kč.