Komoda ADAM 2d

Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší... více informací »
Komoda ADAM 2d
4 547 Kč
Do obchodu
Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší...

Komodu Adam 2D nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Komoda se 2 dvířky vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je dělený policí. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento žádaný produkt Komoda ADAM 2d naleznete právě zde tu na našem webu zařazený v rubrice komody. Prozkoumejte ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělý sortiment. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Komoda ADAM 2d od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás opravdu výhodně! Nabídky od 4 547 Kč.