Pěnová matrace ADELKA

Pěnová matrace ADELKA v rozměru 140x200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné... více informací »
Pěnová matrace ADELKA
4 437 Kč
Do obchodu
Pěnová matrace ADELKA v rozměru 140x200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné...

Pěnová matrace ADELKA v rozměru 140×200 cm. Jednodílná matrace z tepelně zpracované PUR pěny o střední tuhosti není z jedné strany profilována, z druhé strany má 5 zón. Použitý materiál je antialergický. Matraci Adelka nedoporučujeme do vlhkého prostředí ani na pevný podklad (pevné desky). Matrace je vhodná jak na příležitostné, tak na každodenní spaní. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – nosnost 110 kg – materiálPUR pěna – potah Aloe Vera – snímatelný a pratelný na 60°C

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Vomaks
Tento kvalitní produkt Pěnová matrace ADELKA je k získání ještě na našich stránkách v kategorii matrace! Nyní si můžete koupit ještě další produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává top výrobky Však to vidíte sami.

Výjimečný výrobek Pěnová matrace ADELKA od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit zde teď se slevou. Právě lze objednat jen za 4 437 Kč.