PC stůl AGNES 1D/

Počítačový stůl AGNES 1D/115 nabízíme v bílém odstínu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či... více informací »
PC stůl AGNES 1D/
4 569 Kč
Do obchodu
Počítačový stůl AGNES 1D/115 nabízíme v bílém odstínu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či...

Počítačový stůl AGNES 1D/115 nabízíme v bílém odstínu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF
Nový produkt PC stůl AGNES 1D/ můžete pořídit teď tu v kategorii pc stoly! Pořiďte si ještě podobné zboží z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka FORLIVING s.r.o. poskytuje vysoce kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento diskontní výrobek PC stůl AGNES 1D/ od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde nyní v akci! Ceny od 4 569 Kč.