Zrcadlo zlatý akvadukt

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v... více informací »
Zrcadlo zlatý akvadukt
2 390 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v...

Zrcadlo v rámu bez fazety. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Zrcadlo o síle 3 mm. Šíře rámu 60 mm. Lze objednat ve více rozměrech od 40x50cm až do 74×154 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva hnědá-zlatá-Žlutá Akční produkt máte možnost koupit přímo tady na webu v sekci koupelnová zrcadla. Máme pro vás skvělé produkty z této rubriky z pohodlí domova. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě výrobek Zrcadlo zlatý akvadukt od top výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte nyní skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 2 390 Kč.