Rozkládací pohovka ALABAMA červená II. jakost

Rozkládací pohovka ALABAMA v červeném provedení kombinovaná se stylovými vzorovanými kostkami v šedé a černé barvě nyní... více informací »
Rozkládací pohovka ALABAMA červená II. jakost
8 793 Kč
Do obchodu
Rozkládací pohovka ALABAMA v červeném provedení kombinovaná se stylovými vzorovanými kostkami v šedé a černé barvě nyní...

Rozkládací pohovka ALABAMA v červeném provedení kombinovaná se stylovými vzorovanými kostkami v šedé a černé barvě nyní skladem za zvýhodněnou cenu. Pohovka má mírné poškození z boční a vrchní strany (viz fotogalerie). Z tohoto důvodu ji prodáváme jako II. jakost. Záruka je v tomto případě snížena na 12 měsíců. Dodáváme v demontu. Díky modernímu a neotřelému designu je vhodná nejen pro mladé. Rozkládání sedačky je jednoduché systémem KLIK KLAK. Pohovka má bonelové sezení, které zaručuje kvalitní spánek, můžete je tedy umístit i do studentského pokoje a využívat na každodenní spaní. Úložný prostor je součástí, a proto nebudete mít problém schovat vše potřebné do pohovky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka

Tento diskontní produkt Rozkládací pohovka ALABAMA červená II. jakost od naší známé značky FORLIVING s.r.o. pohodlně pořídíte na našich stránkách téměř zdarma. Nabídky již od 8 793 Kč.