Kovová postel ALCATRAZ 0463 s masivními prvky

Elegantní kovová postel ALCATRAZ s prvky z masivního dubového dřeva s nýtovanými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech, v... více informací »
Kovová postel ALCATRAZ 0463 s masivními prvky
28 119 Kč
Do obchodu
Elegantní kovová postel ALCATRAZ s prvky z masivního dubového dřeva s nýtovanými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech, v...

Elegantní kovová postel ALCATRAZ s prvky z masivního dubového dřeva s nýtovanými detaily. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních moření dřeva a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce Alcatraz. Pokoj můžete dále doladit polonebesy či praktickou šatní skříní se zásuvkami nebo bez zásuvek.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 140×200 cm-160×200 cm-180×200 cm
Povedený produkt Kovová postel ALCATRAZ 0463 s masivními prvky je k dostání právě tady u nás v kategorii postele. Nyní si můžete koupit akční výrobky z této populární rubriky za parádní cenu! To není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Kovová postel ALCATRAZ 0463 s masivními prvky od výrobce FORLIVING s.r.o. seženete zde v akci. Ceny od 28 119 Kč.