Matrace ALOE Duo

Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem "pěnových pružin" a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru... více informací »
Matrace ALOE Duo
22 850 Kč
Do obchodu
Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem "pěnových pružin" a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru...

Matrace Aloe Duo s výškou 25 cm je tvořena unikátním systémem „pěnových pružin“ a 7 fyziozónami, které se přizpůsobí tvaru vašeho těla a dokonale ho kopírují. Díky vysoké vzdušnosti jádra je matrace vhodná zejména pro alergiky. Nosnost 140 kg. Vlastnosti: Potah matrace SILVER je prošitý PES vláknem (gramáž 300 g/m2), v boku všitá 3D textílie. Lze sejmout a prát při 60°C. Jádro matrace tvoří pěnové pružiny AIRSPRING a značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m3. Vrchní strana je z ALOE VERA pěny s antidekubitním prořezem. Spodní strana je vyrobena z ALOE VERA pěny.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ matrace Pěnové-Zdravotní Žádaný produkt Matrace ALOE Duo lze koupit lehce tady a teď na našem webu v rubrice matrace! Vyberte si parádní kousky z této známé rubriky za super peníze!

Kvalitní a žádaný produkt Matrace ALOE Duo pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady teď ve výprodejové akci! V akci od 22 850 Kč.