Matrace Amundsen

Ortopedická matrace Amundsen se zvýšenou tuhostí v rozměru 80x200cm a výšce 26 cm. Partnerská matrace české výroby s unikátním... více informací »
Matrace Amundsen
16 500 Kč
Do obchodu
Ortopedická matrace Amundsen se zvýšenou tuhostí v rozměru 80x200cm a výšce 26 cm. Partnerská matrace české výroby s unikátním...

Ortopedická matrace Amundsen se zvýšenou tuhostí v rozměru 80x200cm a výšce 26 cm. Partnerská matrace české výroby s unikátním vlnovým jádrem (SpineProtector) pro ochranu páteře. Matrace kombinuje pěny různých tuhostí ve vlnách a díky tomu má perfektní ortopedické vlastnosti (rozložení hmotnosti do jádra matrace). S nákupem této matrace ušetříte 6%! Jako distributor obecných zdravotnických prostředků nabízíme tento typ matrace ve snížené sazbě DPH. Tužší stranu (tyrkysová) tvoří masivní deska (5 cm) ze studené pěny, která dává matraci tuhost a pružnost. Měkčí strana (oranžová) má 7 anatomických zón s technologií AirForce pro dokonalé provzdušnění. S každým pohybem těla se v matraci vymění vzduch (hygiena, omezení pocení). Střední část z pěn Flexi o různých tuhostech zajišťuje rozložení tlaku a správnou podporu těla při všech polohách. Matrace je vhodná pro alergiky a dodáváme ji vč. luxusního potahu Tencel® s přírodními vlákny. Potah je plně snímatelný a můžete jej prát na 60ºC. Pro snadné domácí praní je potah dělitelný na 2 poloviny. Vlastnosti: – výška 26 cm – rozměr 80×200 cm – nosnost do 145 kg – záruka 5 let – pro všechny typy lamelových roštů Prodloužená záruka na matraci je podmíněna řádnou registrací (do 10 kalendářních dnů od data nákupu) na webu výrobce – https://zaruka.matracetropico.cz/cs.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico
Ve slevě produkt Matrace Amundsen získáte v pohodě tady na webu umístěný v sekci matrace! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této populární sekce za outletovou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás najdete další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí skvělé produkty. A to je teprve začátek!

Velmi žádaný produkt Matrace Amundsen od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách se slevou! Nabídky již od 16 500 Kč.