ané kanape VALENCIA 0467

Industriální kované kanape VALENCIA s geometrickými kovanými detaily. Kanape nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové... více informací »
ané kanape VALENCIA 0467
18 473 Kč
Do obchodu
Industriální kované kanape VALENCIA s geometrickými kovanými detaily. Kanape nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové...

Industriální kované kanape VALENCIA s geometrickými kovanými detaily. Kanape nabízíme ve více rozměrech a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Pro pohodlné spaní doporučujeme zakoupení přídavných polštářů do čela postele. K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Kanape dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s netradičním nočním stolkem. Pokoj můžete dále doladit tv stolkem nebo šatní skříní. Klasická „železná“ a přitom jednoduchá postel evokuje zlatá léta kovaných postelí a ve spojení s polonebesy z ní vyzařuje opravdový genius loci. Rozměry: – výška nožního čela 43 cm – výška zadního čela 110 cm – výška ležení 53 cm – matrace 140×200 cm – vnější rozměr 149×206 cm – matrace 160×200 cm – vnější rozměr 169×206 cm – matrace 180×200 cm – vnější rozměr 189×206 cm Líbí se vám toto kanape, ale dáváte přednost postelím s vyšším nožním čelem? V naší nabídce rozhodně nepřehlédněte postel z této kolekce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál KovSuper produkt ané kanape VALENCIA 0467 máte možnost nakoupit ještě tady u nás zařazený v sekci postele. Nyní najdete kvalitní produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o skvělý sortiment Přesvědčte se sami! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt ané kanape VALENCIA 0467 od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit tady teď za výhodnou cenu! Ceny již od 18 473 Kč.