Studentský pokoj Angel 2

Kolekce systémového nábytku Angel zaujme designově čistým a zároveň elegantním provedením a variabilitou jednotlivých... více informací »
Studentský pokoj Angel 2
22 129 Kč
Do obchodu
Kolekce systémového nábytku Angel zaujme designově čistým a zároveň elegantním provedením a variabilitou jednotlivých...

Kolekce systémového nábytku Angel zaujme designově čistým a zároveň elegantním provedením a variabilitou jednotlivých komponentů, které lze jednoduše přesouvat. Díky několika možným barevným provedením a variabilitě můžete váš pokoj ještě více přizpůsobit individuálnímu vkusu a potřebám moderního způsobu života. Komponenty jsou vyrobené z kvalitního 16 mm silného lamina a můžete si je objednat v několika barevných variantách. Komponenty můžete objednat také samostatně. Kolekce nábytku Angel obsahuje mnoho prvků, ze kterých si můžete vyskládat sestavu tak, aby co nejvíce vyhovovala vašim potřebám. Nábytek dodáváme v demontu, můžete si také přiobjednat odbornou a rychlou montáž našimi pracovníky. Stěna je složena z následujících komponentů: – šatní skříň Angel ANG-13, rozměry š90/h53/v198 cm – PC stůl Angel ANG-02, rozměry š100/h53/v77 cm – regálová skříň Angel ANG-01, rozměry š90/h43/v198 cm – závěsná skříňka Angel ANG-14, rozměry š80/h33/v60 cm K pokoji si můžete doobjednat vyobrazenou komodu Angel 05, polici Angel 08 nebo další komponenty z kolekce Angel.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Vysoce kvalitní výrobek Studentský pokoj Angel 2 lze pořídit bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci dětské pokoje. Nyní můžete koupit jiné produkty z této známé sekce v bezva akci. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní sortiment

Ve slevě produkt Studentský pokoj Angel 2 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě zde skutečně levně. Teď za akční cenu 22 129 Kč.