Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antický bronz

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s antickými ornamenty o šíři 85 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného... více informací »
Zrcadlo s fazetou v rámu
1 726 Kč
Do obchodu
Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s antickými ornamenty o šíři 85 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky nezávadného...

Zrcadlo s fazetou v bronzovém rámu s antickými ornamenty o šíři 85 mm. Zrcadlo z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 45×55 cm až do 115×175 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu-S fazetou Kvalitní produkt Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antický bronz lze získat lehce na našem webu zařazený v kategorii koupelnová zrcadla. Nyní můžete získat parádní kusy ze zmíněné rubriky ve výhodné akci!

Ve slevě tento kus Zrcadlo s fazetou v rámu, ornament antický bronz od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Akční ceny již od 1 726 Kč.