Zrcadlo – art deco

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5mm. Šíře fazety 35mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého... více informací »
Zrcadlo - art deco
2 503 Kč
Do obchodu
Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5mm. Šíře fazety 35mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého...

Zrcadlo v rámu s dekorativní fazetou. Zrcadlo o síle 5mm. Šíře fazety 35mm. Šíře rámu 80 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla je tak možno využít nejen v koupelnách, ale i kdekoliv v interiéru. Lze objednat ve více rozměrech od 44×55 cm až do 115×175 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadlo lze ve všech rozměrech uchytit jak svisle, tak i vodorovně. Dodáváme s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel nedodáváme bez úchytů pro zavěšení. Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-stříbrná-ŠedáVýjimečný a žádaný výrobek Zrcadlo – art deco je k získání bez obtíží tu na našem webu v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla! Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené sekce za super ceny. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce top produkty Nové kousky každý den!

Kvalitní výrobek Zrcadlo - art deco od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 2 503 Kč.