Kancelářské křeslo Aurelius

Křeslo je potaženo bílou ekokůží, která se snadno udržuje. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5 kolečky a fixní područky s čalouněnou... více informací »
Kancelářské křeslo Aurelius
4 494 Kč
Do obchodu
Křeslo je potaženo bílou ekokůží, která se snadno udržuje. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5 kolečky a fixní područky s čalouněnou...

Křeslo je potaženo bílou ekokůží, která se snadno udržuje. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5 kolečky a fixní područky s čalouněnou dotykovou plochou, které poskytují úlevu pažím, což jistě oceníte při delším sezení. Křeslo dodáváme s mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Pod sedákem má křeslo šroub, kterým se volí mezi volným houpáním a blokací ve vertikální poloze. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 65 cm – hloubka 67 cm – výška 110 – 120 cm – výška sedu 45 – 55 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Ekokůže-KovSuper produkt Kancelářské křeslo Aurelius máte možnost sehnat přímo tady a teď na našich stránkách v populární kategorii kancelářské židle. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami.

Tento levný produkt Kancelářské křeslo Aurelius od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete u nás právě za výhodnou cenu. Akční cena 4 494 Kč.