Pohovka Ava SIMPLY 3sed

Trojmístná pohovka Ava Simply je slovenské výroby a zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na... více informací »
Pohovka Ava SIMPLY 3sed
12 516 Kč
Do obchodu
Trojmístná pohovka Ava Simply je slovenské výroby a zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na...

Trojmístná pohovka Ava Simply je slovenské výroby a zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na kvalitu provedení. Nosné kontrukce sedací soupravy tvoří bukový a smrkový masiv. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků i opěráků jsou z polyuretanové pěny. Pohovku si můžete vybrat z několika druhů čalounění (viz varianty). 3sed nemá úložný prostor ani rozklad. Rozměry: – šířka 195 cm – hloubka 97 cm – výška 79,5 cm – výška sedu 43,5 cm – hloubka sedu 68 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne Vynikající produkt lze koupit ještě tu na našich stránkách v populární kategorii sedací soupravy. Vyhledejte si nové zboží z naší kategorie v bezva akci! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. má na skladě špičkový sortiment Však to vidíte sami!

Tento velmi oblíbený výrobek Pohovka Ava SIMPLY 3sed od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno naleznete u nás teď skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 12 516 Kč.