Nízká vitrína AYSON 2D1W1S

Nízkou vitrínu Ayson 2D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky. V druhé polovině vitríny je malá... více informací »
Nízká vitrína AYSON 2D1W1S
5 352 Kč
Do obchodu
Nízkou vitrínu Ayson 2D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky. V druhé polovině vitríny je malá...

Nízkou vitrínu Ayson 2D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky. V druhé polovině vitríny je malá zásuvka a za 2 plnými dvířky dřevěné police. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 153
Akční produkt Nízká vitrína AYSON 2D1W1S lze zakoupit bez problémů tady u nás v sekci vitríny! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment.

Oblíbený produkt Nízká vitrína AYSON 2D1W1S originál od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte zde teď za výprodejovou cenu! Nabídky již od 5 352 Kč.