Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S

Vysokou vitrínu Ayson 1D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky a za plnými dvířky další prostor... více informací »
Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S
4 973 Kč
Do obchodu
Vysokou vitrínu Ayson 1D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky a za plnými dvířky další prostor...

Vysokou vitrínu Ayson 1D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky a za plnými dvířky další prostor na uložení vašich věcí. Do praktické zásuvky si odložte maličkosti, které chcete mít po ruce. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 210,5 Hodně povedený produkt je k dispozici nyní tu na webu v rubrice vitríny! Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní za výhodnou cenu. Akční cena 4 973 Kč.