Psací stůl B-31

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky... více informací »
Psací stůl B-31
6 029 Kč
Do obchodu
Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky...

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky svým menším rozměrům je vhodný do většiny kanceláří nebo pracoven, univerzální jednoduchý design se hodí také do ložnic či dětských pokojíků. Stolek vám dodáme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 55 cm – výška 76 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDF
Tento unikátní kus máte možnost najít snadno tady u nás zařazený v sekci psací stoly. Prozkoumejte zcela nové zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento žádaný kus Psací stůl B-31 od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno najdete nyní za výprodejovou cenu. Ceny již od 6 029 Kč.