Masivní botník B281

Masivní botník o výšce 115cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Masivní botník  B281
4 200 Kč
Do obchodu
Masivní botník o výšce 115cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami...

Masivní botník o výšce 115cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice Tento kvalitní a žádaný kus Masivní botník B281 máte možnost nakoupit lehce tu na našem webu v oblíbené kategorii botníky. Připravili jsme pro vás nové výrobky z této známé sekce za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další prověřené kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí top sortiment.

Tento designový produkt Masivní botník B281 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady teď právě za výprodejovou cenu. Akční ceny od 4 200 Kč.