Masivní botník B382

Masivní botník o výšce 98cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Masivní botník  B382
4 200 Kč
Do obchodu
Masivní botník o výšce 98cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami...

Masivní botník o výšce 98cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Hodně žádaný produkt Masivní botník B382 máte možnost nakoupit nyní na našich stránkách ve známé kategorii botníky! Nyní si můžete vybrat nové produkty z této populární kategorie z pohodlí domova!

Unikátní a žádaný výrobek Masivní botník B382 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Akční cena od 4 200 Kč.