Psací stůl B44, /černý

Jste milovníci industriálního stylu? Psací stůl B44 vás určitě nadche svým designovým provedením v dezénu dub sonoma s černou... více informací »
Psací stůl B44
2 928 Kč
Do obchodu
Jste milovníci industriálního stylu? Psací stůl B44 vás určitě nadche svým designovým provedením v dezénu dub sonoma s černou...

Jste milovníci industriálního stylu? Psací stůl B44 vás určitě nadche svým designovým provedením v dezénu dub sonoma s černou ocelovou konstrukcí nohou. Deska a police stolu jsou z dýhované nábytkové desky. Odkládací police tvoří otevřený úložný prostor a poskytují dostatek místa pro různé věci. Stůl je vhodný ladit do stylu s industriálními prvky, napříkad kov a tmavší barvy. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Dýha-Ocel Tento zlevněný produkt Psací stůl B44, /černý je dostupný právě nyní tu na webu umístěný v kategorii kancelářské stoly. Nyní koupíte zlevněné kousky z naší kategorie snadno online! To však není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na více kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný kus Psací stůl B44, /černý od populární značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď se slevou. Nabídky od 2 928 Kč.