Jídelní stůl Barcelona

Jídelní stůl Barcelona z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního bukového dřeva... více informací »
Jídelní stůl Barcelona
5 594 Kč
Do obchodu
Jídelní stůl Barcelona z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního bukového dřeva...

Jídelní stůl Barcelona z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního bukového dřeva moříme a lakujeme do dezénu horní desky. Jídelní stůl se zakulacenými rohy nabízíme i v rozkládací variantě (viz varianty produktu). Po rozložení stolu získáte obdélníkovou plochu o rozměru 180×80 cm. Síla horní desky je 18 mm, rozpětí nohou šířka 96 cm, hloubka 62 cm. Na roztahovacím dílu je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ano-neExkluzivní produkt Jídelní stůl Barcelona je k dispozici pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly! Máme pro vás akční produkty ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Jídelní stůl Barcelona od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde teď se slevou. Akční cena od 5 594 Kč.