Barová židle R-designwood 003

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má... více informací »
Barová židle R-designwood 003
5 133 Kč
Do obchodu
Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má...

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu zaujme na první pohled. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Vylepšete si kuchyň nebo jídelnu s našimi stylovými a funkčními barovými židlemi. Dodáváme smontované. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 30

Unikátní kousek Barová židle R-designwood 003 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit u nás teď za příznivou cenu! Momentálně v akci za 5 133 Kč.