Barová židle H-21

Barová židle s moderní kovovu podnoží. Možnost nastvení výšky. Sedák je čalouněný ekokůží a má černou barvu. Podnož z chromované oceli a... více informací »
Barová židle H-21
1 822 Kč
Do obchodu
Barová židle s moderní kovovu podnoží. Možnost nastvení výšky. Sedák je čalouněný ekokůží a má černou barvu. Podnož z chromované oceli a...

Barová židle s moderní kovovu podnoží. Možnost nastvení výšky. Sedák je čalouněný ekokůží a má černou barvu. Podnož z chromované oceli a disponuje praktickou opěrkou nohy. Rozměry: – šířka 40 cm – hloubka 42 cm – výška 93 – 115 cm – výška sedu 61 – 82 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-EkokůžeOblíbený produkt najdete právě tu na webu zařazený v rubrice barové židle! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás nabízíme více, mrkněte na další kvalitní kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Barová židle H-21 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat zde teď opravdu výhodně! Nabídka již od 1 822 Kč.