Barová židle Dona

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Barová židle Dona
5 916 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 7 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 49 cm – výška 115 cm – výška sedáku 76 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Stohovatelné ne Unikátní produkt můžete získat zrovna tu na našich stránkách ve známé kategorii barové židle! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní kousky z této populární rubriky za akční cenu. Výrobce FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Barová židle Dona od top výrobce FORLIVING s.r.o. můžete najít zde teď v akci. Nabídka již od 5 916 Kč.