Barová židle H-103

Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných... více informací »
Barová židle H-103
2 596 Kč
Do obchodu
Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných...

Barová židle H-103 je vyrobena v kombinaci kovu a látky, hodí se nejen do restauračních zařízení, ale i do kuchyní, jídelen a do jiných interiérů. Moderní barová židle H-103 působí elegantním a luxusním dojmem. Židle je výškově nastavitelná. Stojí na černé ocelové noze a pyšní se pohodlnými opěrkami na ruce.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva šedá Unikátní a oblíbený produkt Barová židle H-103 jde pořídit bez problémů tady u nás v populární rubrice barové židle. Vyberte si akční zboží ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. prodává skvělé produkty Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně oblíbený výrobek Barová židle H-103 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit zrovna dneska za nejnižší cenu! Právě nyní za 2 596 Kč.