Oranžový sedací vak BeanBag Roller

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé... více informací »
Oranžový sedací vak BeanBag Roller
1 099 Kč
Do obchodu
Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé...

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé děti i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 50 cm Barva: oranžová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Kvalitní a levný kousek Oranžový sedací vak BeanBag pořídíte lehce tu na webu v rubrice sedací vaky! Nyní můžete koupit ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu! To však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží Nakupujte výhoděn u nás.

Tento oblíbený kus Oranžový sedací vak BeanBag Roller originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat tady nyní za akční cenu! Cena již od 1 099 Kč.