Houpací křeslo Ben 2 černé

Pohodlné houpací křeslo pro příjemný relax a odpočinek. Křeslo má houpací kostrukci z chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou z membránové... více informací »
Houpací křeslo Ben 2 černé
2 672 Kč
Do obchodu
Pohodlné houpací křeslo pro příjemný relax a odpočinek. Křeslo má houpací kostrukci z chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou z membránové...

Pohodlné houpací křeslo pro příjemný relax a odpočinek. Křeslo má houpací kostrukci z chromované oceli. Sedák s opěrákem jsou z membránové tkaniny černé barvy. Pro vyšší pohodlí při sezení je křeslo opatřeno plastovými područkami. Rozměry: – šířka 55 cm – hloubka 97 cm – výška 99 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Látka
Velmi oblíbený produkt Houpací křeslo Ben 2 černé najdete jednoduše na našich stránkách v populární rubrice houpací křesla! Najděte si zlevněné produkty z této kategorie za super cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Tento zlevněný kus Houpací křeslo Ben 2 černé originál od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte právě nyní za akční cenu. Akční cena již od 2 672 Kč.