Matrace Big Boy – 80×200

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 80x200 cm, která potěší milovníky tuhého... více informací »
Matrace Big Boy  - 80x200
12 990 Kč
Do obchodu
Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 80x200 cm, která potěší milovníky tuhého...

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 22 80×200 cm, která potěší milovníky tuhého ležení, unese ty, kteří mají nějaké kilčo navíc a přitom to všechno s úsměvem zvládne. Pohodlí paměťové (visco) pěny na obou stranách (tužší a měkčí). Tuhá, ale vždy pohodlná, prodyšná, antibakteriální, pocení omezující. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C. VISCO HARD| TUŽŠÍ STRANA MATRACE – Tužší paměťová pěna. DOKONALÉ POHODLNÉ JÁDRO – Tuhé a super odolné jádro ze studené pěny se 7- ortopedickými zónami. VISCO SOFT | MĚKČÍ STRANA MATRACE – Měkčí paměťová pěna. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). THERMO&AIR CONTROL – Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum. Doporučená maximální nosnost do 180 kg. Výška matrace cca: 22 cm. Záruka 6 let na jádro matrace. Testováno 100.000x.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Tropico Výjimečný a žádaný produkt Matrace Big Boy – jde pořídit snadno na stránkách v populární rubrice matrace! Získejte kvalitní produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje velmi kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Matrace Big Boy - 80x200 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete u nás nyní opravdu výhodně. Cena od 12 990 Kč.