Herní židle REPTILE, bílá

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi... více informací »
Herní židle REPTILE
5 324 Kč
Do obchodu
Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi...

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi polyuretanu, fixní područky. PARAMETRY: herní židle s vysokým opěrákem snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici samostatné naklápění úhlu opěradla ocelový rám sedadla a opěradla fixní područky s plastovou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění ze studené pěny vstřikované do formy výškově nastavitelná bederní opěrka nylonová báze vyztužená skelným vláknem, kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg záruka 24 měsíců

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-černá
Tento kvalitní produkt Herní židle REPTILE, bílá získáte rovněž tady na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské židle! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z naší sekce v bezva akci! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty.

Tento neodolatelný kus Herní židle REPTILE, bílá od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní levně! Akční ceny již od 5 324 Kč.