Bílá patrová postel Bront

Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená z masivního... více informací »
Bílá patrová postel Bront
9 950 Kč
Do obchodu
Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená z masivního...

Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená z masivního borovicového dřeva s viditelnou kresbou v bílém nátěru. Pro pohádkovější dojem doporučujeme přikoupit také závěs, který není součástí dodávky. výška po rošt spodní lůžko: 6,5 cm výška po rošt horní lůžko: 98,5 cm max. výška matrace horní lůžko: 16 cm nosnost 100 kg Dodáváme v demontu s rolovanými rošty bez matrací.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Tento zlevněný výrobek Bílá patrová postel Bront najdete aktuálně tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci postele. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této populární sekce ve výhodné akci. Známá značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top výrobky Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní výrobek Bílá patrová postel Bront od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete tady a teď právě za akční cenu! Aktuálně v akci za 9 950 Kč.