Skříňka se zrcadlem MASON WH14, / bílý HG

Zrcadlová skříňka nad umyvadlo ze sektorové koupelnové sestavy Mason. Skříňku nabízíme v kombinaci MDF a lamina v provedení bílá/bílá extra... více informací »
Skříňka se zrcadlem MASON WH14
2 360 Kč
Do obchodu
Zrcadlová skříňka nad umyvadlo ze sektorové koupelnové sestavy Mason. Skříňku nabízíme v kombinaci MDF a lamina v provedení bílá/bílá extra...

Zrcadlová skříňka nad umyvadlo ze sektorové koupelnové sestavy Mason. Skříňku nabízíme v kombinaci MDF a lamina v provedení bílá/bílá extra vysoký lesk high gloss. Kombinujte s dalšími prvky sektorové sestavy Mason, případně vybírejte z dalších dezénů (viz související produkty). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 17 cm – výška 65 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Oblíbený produkt můžete koupit pohodlně tu na našem webu ve známé rubrice koupelnový nábytek. Máme pro vás další produkty z této populární kategorie za super cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Skříňka se zrcadlem MASON WH14, / bílý HG od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady teď skutečně levně. Ceny již od 2 360 Kč.