Jídelní stůl Lord bílý

Luxusní jídelní stůl Lord má desku vyrobeou z lakované MDF bílé barvy. Nohy stolu jsou také z lakované MDF, v kombinaci s lesklou nerez ocelí.... více informací »
Jídelní stůl Lord bílý
16 952 Kč
Do obchodu
Luxusní jídelní stůl Lord má desku vyrobeou z lakované MDF bílé barvy. Nohy stolu jsou také z lakované MDF, v kombinaci s lesklou nerez ocelí....

Luxusní jídelní stůl Lord má desku vyrobeou z lakované MDF bílé barvy. Nohy stolu jsou také z lakované MDF, v kombinaci s lesklou nerez ocelí. Podstava je celá z nerez oceli. Nohy stolu mají bílou barvu. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDFTento levný produkt Jídelní stůl Lord bílý máte možnost koupit již dnes tady u nás ve známé rubrice jídelní stoly. Podívejte se na ještě další kousky z této populární sekce na pár kliknutí. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Jídelní stůl Lord bílý od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě se slevou. V akci od 16 952 Kč.