Matrace Partner biogreen

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá... více informací »
Matrace Partner biogreen
36 020 Kč
Do obchodu
Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá...

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhostí každé strany. Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká. Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády i pro seniory. Matrace je opatřena odnímatelným potahem Lyocell, který je velmi příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah. Potah je současně ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které odvádí maximum vlhkosti z potahu, čímž je zajištěna vysoká hygieničnost. Potah je plně snímatelný a pratelný na 60ºC. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž do 130 kg FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti doporučený rošt: lamelový, laťový výška matrace: 20 cm záruka: 5 let rozměr: 90×200 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce MaterassoKvalitní a velmi žádaný produkt Matrace Partner biogreen je k dispozici právě nyní tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii matrace. Připravili jsme unikátní zboží z této známé kategorie za nejlepší ceny! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top produkty.

Tento kvalitní a žádaný kus Matrace Partner biogreen od značky FORLIVING s.r.o. získáte právě teď opravdu výhodně! Nabídky již od 36 020 Kč.