Sedací souprava Boogie II -tvar U

Sedací souprava Boogie do tvaru U s originálním proševem zaujme na první pohled. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce... více informací »
Sedací souprava Boogie II -tvar U
38 580 Kč
Do obchodu
Sedací souprava Boogie do tvaru U s originálním proševem zaujme na první pohled. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce...

Sedací souprava Boogie do tvaru U s originálním proševem zaujme na první pohled. Příjemně měkké a pohodlné sezení zajišťují sedáky z vysoce elastickou pěnou. Ozdobné nožičky jsou kovové pochromované. Vyberte si levý nebo pravý roh a případně také variantu s rozkladem a funkcí spaní. Mechanismus rozkládání umožňuje snadné a rychlé rozložení pro spaní. Spací plocha po rozložení (pouze varianta s rozkladem) 270×130 cm. Sedací souprava nemá úložný prostor. Vyobrazený taburet a doplňkové polštářky nejsou zahrnuty v ceně, můžete se je však doobjednat v rámci souvisejících produktů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Hodně prodávaný výrobek Sedací souprava Boogie II -tvar je k dostání právě nyní na našem webu v oblíbené rubrice sedací soupravy. Nyní koupíte ještě podobné produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte také na další prověřené zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní produkty.

Unikátní a oblíbený produkt Sedací souprava Boogie II -tvar U od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě v akci. Teď za akční cenu 38 580 Kč.