Konferenční stolek Boston

Konferenční rozkládací stolek Boston vyrobený z kvalitních LTD materiálů s ABS hranou. Model má nadčasovou, jednoduchou linii, ale přesto se může... více informací »
Konferenční stolek Boston
6 410 Kč
Do obchodu
Konferenční rozkládací stolek Boston vyrobený z kvalitních LTD materiálů s ABS hranou. Model má nadčasovou, jednoduchou linii, ale přesto se může...

Konferenční rozkládací stolek Boston vyrobený z kvalitních LTD materiálů s ABS hranou. Model má nadčasovou, jednoduchou linii, ale přesto se může stát nepřehlédnutelným kouskem ve Vaší domácnosti. Navíc možnost rozkladu, výšková nastavitelnost a odkládací police dělají z výrobkumimojiné multifunkční, praktický jídelní stůl. Kombinace dvou barev zvýrazňuje detaily provedení výrobku. Lze vybrat z mnoha variant odstínů. Materiál: – korpus LTD 16 mm – LTD horní deska o síle 25 mm – ABS hrana 0,6 mm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Oblíbený a kvalitní produkt Konferenční stolek Boston lze pořídit teď tu ve známé kategorii konferenční stolky! Pořiďte si parádní zboží z této populární kategorie za rozumné peníze!

Tento exkluzivní výrobek Konferenční stolek Boston od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. seženete tady teď za akční cenu. Právě teď jen za 6 410 Kč.