Botník 2K1S

Botník z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Botník se 2 výklopnými dvířky a zásuvkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany... více informací »
Botník  2K1S
2 347 Kč
Do obchodu
Botník z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Botník se 2 výklopnými dvířky a zásuvkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany...

Botník z lamina o síle 16mm z předsíňové kolekce Oskar. Botník se 2 výklopnými dvířky a zásuvkou nabízíme v moderním dezénu dub san remo. Hrany lamina chrání ABS o síle 0,5mm. Pojezdy zásuvky jsou kovové, úchytky plastové. Doporučujeme zakoupení celé předsíňové sestavy, se kterou ušetříte místo ve vaší malé předsíni, a přesto budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 35 cm – výška 98,5 cm Kombinujte dle potřeby i s jednotlivými prvky z kolekce Oskar (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně prodávaný výrobek Botník 2K1S je dostupný také na webu v oblíbené sekci botníky. Nyní pořídíte další kusy z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává vynikající zboží. Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Botník 2K1S od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď právě za akční cenu! Nabídky od 2 347 Kč.