Botník 3K

Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 3 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub... více informací »
Botník  3K
2 564 Kč
Do obchodu
Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 3 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub...

Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 3 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchý a zároveň velmi atraktivní botník je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Botník můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento kvalitní a žádaný výrobek Botník 3K lze zakoupit také tady na našem webu ve známé kategorii botníky! Nyní koupíte oblíbené produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o kvalitní výrobky. To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kus Botník 3K originál od výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady a teď právě skutečně levně. Akční cena již od 2 564 Kč.