Botník Rea 3R UP

Praktický výklopný trojřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené... více informací »
Botník Rea 3R UP
3 449 Kč
Do obchodu
Praktický výklopný trojřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené...

Praktický výklopný trojřadý botník se zásuvkou. Botník je vyroben z vysoce kvalitního laminovaného DTD o síle 16 mm. Botník má hrany opatřené 0,5 mm ABS. Na výběr z mnoha dezénů. Vyobrazené provedení dub bardolino. Dodáváno v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Vynikající produkt je k dispozici ještě tu na stránkách v populární rubrice botníky! Nyní můžete získat ostatní produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává skvělé produkty. A to ještě není vše.

Výjimečný a žádaný kus Botník Rea 3R UP od značky FORLIVING s.r.o. seženete zde za výhodnou cenu. Nabídky již od 3 449 Kč.