Masivní botník B179

Masivní botník o výšce 150cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Masivní botník  B179
5 215 Kč
Do obchodu
Masivní botník o výšce 150cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami...

Masivní botník o výšce 150cm z kolekce Classic z borovicového dřeva. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic. Jednoduchost, klasika a elegance do vašeho domova. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor borovice
Tento oblíbený kousek Masivní botník B179 můžete koupit zrovna tady a teď na našich stránkách v kategorii botníky! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. Tato značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vynikající zboží.

Tento zlevněný produkt Masivní botník B179 originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte právě ve výprodejové akci! Cena již od 5 215 Kč.