Botník LIMA ST-2,

Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a boty uložit do... více informací »
Botník LIMA ST-2
1 665 Kč
Do obchodu
Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a boty uložit do...

Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a boty uložit do vnitřního prostoru, který rozděluje polička na 2 stejné prostory. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 70 cm – hloubka 32 cm – výška 45 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Látka
Často hledaný produkt Botník LIMA ST-2, můžete dostat již dnes tady u nás v populární kategorii botníky! Nyní koupíte nové produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vyrábí vynikající produkty.

Neodolatelný produkt Botník LIMA ST-2, od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit nyní za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 1 665 Kč.