Boxspring postel Paen x200,

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring. Ten... více informací »
Boxspring postel Paen x200
22 190 Kč
Do obchodu
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu postele - boxspring. Ten...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Ten je vyroben z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Elegantní postel Paen provedená v béžové látce Mono s dekorativním prošíváním vysokého čela úžasně ozvláštní a rozzáří vaši ložnici. Do úložného prostoru pod každou půlkou lůžka můžete uschovat všechny potřebné věci a lůžkoviny a mít je tak stále po ruce. Dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Paen nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Látka Kvalitní a žádaný výrobek Boxspring postel Paen x200, lze nakoupit také na webu v rubrice postele! Najděte si podobné produkty z této rubriky za výhodné peníze. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky.

Tento žádaný kus Boxspring postel Paen x200, od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete tady a teď právě za akční cenu! Cena od 22 190 Kč.