Čalouněná postel Celine

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Celine nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele je prošívané a dodá... více informací »
Čalouněná postel Celine
17 451 Kč
Do obchodu
Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Celine nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele je prošívané a dodá...

Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Celine nabízíme s volbou volně ložených matrací. Vyšší čelo postele je prošívané a dodá posteli mimořádně luxusní vzhled. Samozřejmostí je velký úložný prostor, do kterého se dostanete otevíráním od nohou. Lůžko české výroby můžete vybírat z mnoha druhů čalounění. Součástí postele je také lamelový rošt Duoflex, který můžete polohovat u hlavy. Rošt má 28 lamel. V základním provedení je postel naceněna bez matrací. Doporučujeme přikoupení matrací, které si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Také si můžete doobjednat praktický přehoz. U postele Celine si můžete vybrat z 5 variant provedení nožek – chromové nebo dřevěné v dekoru bílá, šedá, palisandr nebo buk, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. Postel je nafocena v příplatkovém čalounění látkou Elita 4 (petrolejová, přehoz a polštářky jsou v látce Elita 10 (šedá). Pokud máte zájem o vyobrazené provedení či chcete vidět další odstíny příplatkového čalounění Exclusive, prosím kontaktujte nás! Poznámka: Při volbě varianty postele s přehozem a polštářky specifikujte prosím v poznámce v košíku, jaké čalounění si přejete pro přehoz a polštářky. U všech žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu – nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Při volbě dvoubarevného vzorku je levá část použita na prošitou část čela a pravá část vzorku na korpus postele. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 160×200 cm-180×200 cm Tento exkluzivní kus Čalouněná postel Celine můžete najít jednoduše tu na našem webu v populární rubrice postele! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z naší sekce za příznivou cenu. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní výrobky

Žádaný výrobek Čalouněná postel Celine s pečetí kvality od značky FORLIVING s.r.o. máte možnost koupit právě teď u nás za extra cenu. Cena od 17 451 Kč.