Čalouněná postel Milena 266, , ekokůže 1.K800

Postel Milena je čalouněna bílou ekokůží K800. Kostra postele je z kvalitního dřeva, které splňuje i ty nejvyšší nároky na... více informací »
Čalouněná postel Milena 266
15 659 Kč
Do obchodu
Postel Milena je čalouněna bílou ekokůží K800. Kostra postele je z kvalitního dřeva, které splňuje i ty nejvyšší nároky na...

Postel Milena je čalouněna bílou ekokůží K800. Kostra postele je z kvalitního dřeva, které splňuje i ty nejvyšší nároky na bezpečnost a kvalitu. K posteli si nezapomeňte samostatně objednat rošty a matrace (viz související produkty). Doporučujeme lamelový rošt v rámu. Dodáváme v demontu. Výroba postele byla již ukončena, dostupný je pouze 1 ks. Rozměry: ložná plocha 160×200 cm výška postele s čelem 104 cm celková délka 270 cm šířka s čelem 206 cm výška nožního čela 46 cm Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední postel (původní cena 21 534 Kč). Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop. Zboží je v bezvadném stavu. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Ekokůže
Zajímavý produkt Čalouněná postel Milena 266, můžete dostat snadno tu na našich stránkách zařazený v rubrice postele. Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. může nabídnout vynikající produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Vynikající výrobek Čalouněná postel Milena 266, , ekokůže 1.K800 od společnosti s výborným jménem FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě nyní skutečně levně. Nabídky již od 15 659 Kč.