Herní židle REPTILE camouflage

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi... více informací »
Herní židle REPTILE camouflage
5 522 Kč
Do obchodu
Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi...

Herní židle Reptile s vysokým opěrákem, houpacím mechanismem a samostatným naklápěním opěradla, čalounení ze syntetické kůže na bázi polyuretanu, fixní područky. PARAMETRY: herní židle s vysokým opěrákem snímatelný podhlavník a polštářek s úponem vytváří možnost individuální úpravy tvaru čalounění opěradla houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy a aretací v základní pozici samostatné naklápění úhlu opěradla ocelový rám sedadla a opěradla fixní područky s plastovou dotykovou plochou potahová látka – syntetická kůže na bázi polyuretanu plynový píst s vyšší odolností (Class 4) čalounění ze studené pěny vstřikované do formy výškově nastavitelná bederní opěrka nylonová báze vyztužená skelným vláknem, kolečka o průměru 60 mm – pro měkké podlahy nosnost 120 kg záruka 24 měsíců

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva černá-zelená Kvalitní produkt můžete pořídit mimo jiné tu na webu ve známé sekci kancelářské židle. Nyní si můžete pořídit parádní zboží z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží Přesvědčte se.

Oblíbený a akční výrobek Herní židle REPTILE camouflage od známé značky FORLIVING s.r.o. pořídíte zde ve slevě! Akční cena 5 522 Kč.