Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , /

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně... více informací »
Skříň s posuvnými dveřmi Cartery
12 490 Kč
Do obchodu
Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně...

Moderní šatní skříň s posuvnými dveřmi Cartery. Krásně a neobvykle kombinuje prostřední zrcadlovou část s bočními zásuvkami. Uvnitř skříně naleznete věšákovou tyč a další police. Zatím, co většina skříně nese dezén dřeva dubu lefkas, čela zásuvek jsou v černé barvě, což působí velice zajímavě a vytváří to kontrastní prvek, který hned upoutá vaši pozornost. Na skříň bylo použito lamino o tloušťce 16 mm. Doporučujeme umístit do ložnice či šatny, parádu ale udělá i ve studentském pokoji nebo na chodbě. Tento kus nábytku můžete v naší nabídce nalézt také v dalších rozměrech a barevných provedeních – viz související produkty níže. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Kvalitní a oblíbený produkt můžete najít jednoduše na stránkách v populární kategorii šatní skříně. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice za výborné peníze! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám poskytuje špičkový sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Kvalitní a žádaný produkt Skříň s posuvnými dveřmi Cartery , / originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách ve výprodejové akci. Nabídky od 12 490 Kč.