Regál Casona

Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude... více informací »
Regál Casona
2 790 Kč
Do obchodu
Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude...

Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude hodit. Regál je možné uložit vertikálně, či horizontálně. Díky svému otevřenému vyhotovení jej také můžete postavit do prostoru, chcete-li místnost rozdělit. K uložení a vystavení vašich oblíbených knih či dekorací máte k dispozici několik různě tvarovaných polic. Dodáváme v demontu. Provedení: dub sonoma lamino Rozměry (vertikální uložení): šířka 68,5 cm hloubka 25 cm výška 161,3 cm tloušťka materiálu polic 16 mm tloušťka materiálu korpus 22 mm Podívejte si také na tento regál v jiném barevném provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Ve slevě tento produkt je k sehnání bez problémů na našich stránkách zařazený v sekci knihovny! Získejte parádní kusy z této sekce za akční cenu. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. představuje špičkové produkty. za báječnou cenu!

Tento levný výrobek Regál Casona od společnosti se zárukou kvality FORLIVING s.r.o. pohodlně seženete tady za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 2 790 Kč.