Kuchyňská linka ALINA , artisan/černá

Kuchyňská linka Alina se díky modernímu designu stane centrem vaší domácnosti. Kuchyňská linka je vyrobená z lamina a dekoru jilm... více informací »
Kuchyňská linka ALINA
10 045 Kč
Do obchodu
Kuchyňská linka Alina se díky modernímu designu stane centrem vaší domácnosti. Kuchyňská linka je vyrobená z lamina a dekoru jilm...

Kuchyňská linka Alina se díky modernímu designu stane centrem vaší domácnosti. Kuchyňská linka je vyrobená z lamina a dekoru jilm Piemonte v kombinaci s mléčným dubem. K lince vám dodáme i pracovní desku o síle 28 mm v dekoru světlý mramor. Linku dodáváme v demontu a dovezeme ji až k vám domů. Pokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám linku rádi smontují – stačí si přiobjednat montáž produktu. Sestava obsahuje: – úzká skříňka, rozměry š40/h31/v57 cm – prosklená skříňka, rozměry š80/h31/v57 cm – širší skříňka, rozměry š60/h31/v57 cm – skříňka nad digestoř, rozměry š60/h31/v40 cm – spodní skříňka se zásuvkou a s pracovní deskou, rozměry š60/h60/v85 cm – spodní skříňka se zásuvkou pracovní deskou, rozměry š40/h60/v85 cm – dřezová skříňka dodávána bez pracovní desky, rozměry š80/h60/v85cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva tmavě šedá-Šedá-černá Velmi prodávaný kus jde nakoupit přímo tady a teď na našem webu v sekci kuchyňské linky! Nyní koupíte parádní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o špičkové výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní kus Kuchyňská linka ALINA , artisan/černá od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde teď skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 10 045 Kč.